Square Pixels Scale (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Allow Upscaling
fi: Salli ylöspäin skaalaus

en: pixels
fi: pikseliä

en: Maximum height
fi: Maksimikorkeus

en: Maximum width
fi: Maksimileveys

en: Upscale
fi: Skaalaa ylös
