Square Pixels Scale (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Allow Upscaling
fr: Autoriser l'Agrandissement

en: Maximum height
fr: Hauteur maximum

en: Maximum width
fr: Largeur maximum

en: Upscale
fr: Agrandir

en: (upscaling allowed)
fr: (agrandissement autorisé)
