Square Pixels Scale (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Allow Upscaling
de: Vergrößern erlauben

en: pixels
de: Pixel

en: Maximum height
de: Maximale Höhe

en: Maximum width
de: Maximale Breite

en: Upscale
de: Vergrößern

en: (upscaling allowed)
de: (hochskalieren erlaubt)
