Square Pixels Scale (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Allow Upscaling
et: Suurendamine lubatud

en: pixels
et: pikslit

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Upscale
et: Suurendama

en: (upscaling allowed)
et: (üles skaleerimine lubatud)
