Square Pixels Scale (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Allow Upscaling
no: Tillat oppskalering

en: pixels
no: piksler

en: Maximum height
no: Maksimal høyde

en: Maximum width
no: Maksimal bredde

en: Upscale
no: Skaler opp

en: (upscaling allowed)
no: (forstørring tillatt)
