Square Pixels Scale (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Allow Upscaling
pl: Zezwól na powiększanie

en: pixels
pl: piksele

en: Maximum height
pl: Maksymalna wysokość

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Upscale
pl: Skalowanie w górę

en: (upscaling allowed)
pl: (powiększanie jest dozwolone)
