Square Pixels Scale (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Allow Upscaling
ru: Разрешить увеличение размера

en: pixels
ru: пикселей

en: Maximum height
ru: Максимальная высота

en: Maximum width
ru: Максимальная ширина

en: Upscale
ru: Увеличение

en: (upscaling allowed)
ru: (масштабирование разрешено)
