Square Pixels Scale (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Allow Upscaling
nl: Vergroten toestaan

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Upscale
nl: Opschalen

en: (upscaling allowed)
nl: (opschalen toegestaan)
