Square Pixels Scale (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Allow Upscaling
id: Izinkan Perbesar Skala

en: pixels
id: piksel

en: Maximum height
id: Tinggi maksimum

en: Maximum width
id: Lebar maksimum

en: Upscale
id: Perbesar

en: (upscaling allowed)
id: (peningkatan skala diperbolehkan)
