Square Pixels Scale (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Allow Upscaling
da: Tillad opskalering

en: pixels
da: pixel

en: Maximum height
da: Maksimumhøjde

en: Maximum width
da: Maksimumbredde

en: Upscale
da: Skalér op

en: (upscaling allowed)
da: (opskalering tilladt)
