Square Pixels Scale (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Allow Upscaling
lt: Leisti Didinimą

en: pixels
lt: pikseliai

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: (upscaling allowed)
lt: (didinimas leidžiamas)
