Square Pixels Scale (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Allow Upscaling
sv: Tillåt uppskalning

en: pixels
sv: pixlar

en: Maximum height
sv: Största höjd

en: Maximum width
sv: Största bredd

en: Upscale
sv: Skala upp
