Square Pixels Scale (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Allow Upscaling
uk: Дозволити збільшення розміру

en: pixels
uk: пікселів

en: Maximum height
uk: Максимальна висота

en: Maximum width
uk: Максимальна ширина

en: Upscale
uk: Збільшення розміру

en: (upscaling allowed)
uk: (збільшення масштабу дозволено)
