Server-sided code highlighting (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Text
lv: Teksts

en: Rows
lv: Rindas

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs
