Server-sided code highlighting (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: Text
pt: Texto

en: Rows
pt: Linhas

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Case sensitive
pt: Diferenciar maiúsculas e minúsculas

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Programming languages
pt: Linguagens de programação
