Server-sided code highlighting (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Text
hi: लेख

en: Rows
hi: पंक्तियाँ

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Case sensitive
hi: अक्षर संवेदनशील

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
