Server-sided code highlighting (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Text
gl: Texto

en: Rows
gl: Filas

en: Stylesheet
gl: Folla de estilos

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización
