Server-sided code highlighting (1.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Text
uk: Текст

en: Rows
uk: Рядки

en: Stylesheet
uk: Стиль

en: Default value
uk: Базове значення

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Code snippet
uk: Частина коду

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Field types
uk: Типи полів

en: Programming languages
uk: Мови програмування
