Server-sided code highlighting (1.0.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Text
be: Тэкст

en: Rows
be: Радкі

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў
