Server-sided code highlighting (1.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Text
et: Tekst

en: Rows
et: Ridu

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Field types
et: Väljade tüübid
