Server-sided code highlighting (1.0.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Text
hu: Szöveg

en: Rows
hu: Sorok

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: Code snippet
hu: Kódrészlet

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Field types
hu: Mezőtípusok
