Server-sided code highlighting (1.0.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Text
ja: テキスト

en: Rows
ja: 行数

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Case sensitive
ja: 大文字と小文字の識別

en: Code snippet
ja: コードスニペット

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Field types
ja: フィールドタイプ
