Server-sided code highlighting (1.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Rows
ro: Rânduri

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Case sensitive
ro: Sensibil la majuscule

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
