Server-sided code highlighting (1.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Rows
sk: Riadky

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Field types
sk: Typy polí
