Server-sided code highlighting (1.0.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Text
ar: نص

en: Rows
ar: صفوف

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
