Server-sided code highlighting (1.0.4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Text
fi: Teksti

en: Rows
fi: Rivejä

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Field types
fi: Kenttätyypit
