Server-sided code highlighting (1.0.4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Text
id: Teks

en: Rows
id: Baris

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Field types
id: Jenis bidang isian
