Server-sided code highlighting (1.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Text
is: Texti

en: Rows
is: Raðir

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Case sensitive
is: Háð há/lágstöfum

en: Field types
is: Tegundir svæða
