Server-sided code highlighting (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text
el: Κείμενο

en: Rows
el: Γραμμές

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
