Server-sided code highlighting (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: Rows
eo: Vicoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
