Server-sided code highlighting (2.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Default
de: Standard

en: Rows
de: Zeilen

en: Default value
de: Standardwert

en: Code snippet
de: Codebaustein

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: Field types
de: Feldtypen

en: Ellipsis
de: Ellipse

en: Programming languages
de: Programmiersprachen
