Server-sided code highlighting (2.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Text
pl: Tekst

en: Rows
pl: Wiersze

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Field types
pl: Typy pól
