Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Updated
ast: Anováu
