Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Updated
ht: A jou

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Author name
ht: Non otè a

en: Asc
ht: Mont
