Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: No comments available.
km: គ្មាន​មតិយោបល់ ។

en: Posted in
km: បាន​ប្រកាស​ក្នុង
