Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: No comments available.
mr: टिप्पणी उपलब्ध नाही
