Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
