Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Token
pl: Wzorzec

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: Apply
pl: Zastosuj

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Posted in
pl: Odpowiedź do

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Thresholds
pl: Progi

en: Author name
pl: Nazwa autora

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
