Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: Action
fa: عملکرد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: اعاده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Token
fa: توکن

en: Apply
fa: تایید

en: No comments available.
fa: هیچ نظر‌هایی در دسترس نیست.

en: Offset
fa: جابجایی

en: Posted in
fa: ارسال شده در

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Thresholds
fa: آستانه‌ها

en: Author name
fa: نام مؤلف

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
