Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
