Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: Action
ru: Действие

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: Updated
ru: Обновлено

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Token
ru: Токен

en: Spam
ru: Спам

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: Apply
ru: Применить

en: No comments available.
ru: Комментарии отсутствуют.

en: Offset
ru: Пропустить

en: Posted in
ru: Опубликовано

en: Ham
ru: Подозрительное

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Thresholds
ru: Предельные значения

en: Author name
ru: Имя автора

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
