Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: Posted in
sl: Objavljeno v
