Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: Language
tr: Dil

en: Action
tr: Eylem

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Token
tr: Simge

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: Apply
tr: Uygula

en: No comments available.
tr: Yorum mevcut değil.

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Posted in
tr: İlgili konu

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Thresholds
tr: Eşikler

en: Author name
tr: Yazar adı

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
