Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Language
uk: Мова

en: Action
uk: Дія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: Updated
uk: Оновлено

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Token
uk: Замінник

en: Spam
uk: Спам

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Apply
uk: Застосувати

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: Offset
uk: Зміщення

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Thresholds
uk: Порогові значення

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
