Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: No comments available.
bs: Nema dostupnih komentara.

en: Posted in
bs: Postavljeno u
