Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: No comments available.
eu: Ez dago iruzkinik eskuragarri.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Posted in
eu: Noiz bidalia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Author name
eu: Egilearen izena

en: Asc
eu: Goraka
