Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Author
id: Penulis

en: Language
id: Bahasa

en: Action
id: Tindakan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: Apply
id: Terapkan

en: No comments available.
id: Tidak ada komentar.

en: Offset
id: Letak

en: Posted in
id: Dalam

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Thresholds
id: Ambang batas

en: Author name
id: Nama penulis

en: Operations links
id: Tautan operasi

en: Asc
id: Urutan turun

en: Author uid
id: Penulis uid

en: Comment operations bulk form
id: Operasi komentar formulir massal
