Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: No comments available.
ku: هیچ بۆچوونێک نیه‌

en: Posted in
ku: ناردراوە لە
