Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
