Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: Spam
lv: Surogātpasts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Posted in
lv: Ievietots

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Author name
lv: Autora vārds
